Powietrzne pompy ciepła Gniezno – ekonomiczne ogrzewanie

Powietrzne pompy ciepła Gniezno

Wykorzystanie ciepła z powietrza atmosferycznego, to najtańszy sposób na ogrzanie domu i wody. Nasza firma InstalRad w swojej ofercie posiada nowoczesne powietrzne pompy ciepła Gniezno, które są niezwykle wydajne. Dzięki takiej pompie możesz utrzymać ciepło w domu w ziemie i chłód w lecie, a przy okazji zmniejszyć rachunki za energię. Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci wybrać najlepszą powietrzną pompę ciepła.

Jak działa pompa ciepła i dlaczego warto się na nią zdecydować?

Ogrzewanie budynków z wykorzystaniem pompy ciepła stało się bardzo popularne. Coraz więcej osób decyduje się na jej montaż ze względu na prostotę montażu oraz komfort termiczny i brak negatywnego odziaływania na środowisko. Pompa ciepła jest odwróconym w działaniu klimatyzatorem. Ciepło przekazywane do instalacji grzewczej pozyskuje z energii z zewnątrz. Dobór odpowiedniej pompy ciepła oparty jest na obliczeniach termicznych budynku oraz zastosowanych odbiorników grzewczych. Celem jest dopasowanie pompy ciepła tak, aby urządzenie nie było ani za małe ani za duże. Posiadamy wieloletnie doświadczenie z zakresu instalacji pomp ciepła. Dlatego korzystając z naszych usług, masz gwarancję na dobór odpowiedniego sprzętu, jego prawidłowy montaż oraz niezawodne działanie.

Jak skorzystać z naszej oferty?

Realizacja zamówienia odbywa się w trzech krokach:

  • kontakt telefoniczny lub mailowy
  • przedstawienie i wybór najkorzystniejszej oferty
  • realizacja zamówienia

Stawiamy na produkty najwyższej jakości. Wybieramy dla Klienta najlepsze rozwiązanie, nie tylko pod kątem funkcjonowania, ale również i pod względem finansowania. Zapoznaj się z ofertą i wybierz powietrzne pompy ciepła Gniezno. Oszczędź na rachunkach!

Szybka realizacja zlecenia, profesjonalne doradztwo i atrakcyjne ceny. Dołącz do grona zadowolonych Klientów. Już dziś skontaktuj się z nami.

W naszej ofercie posiadamy klimatyzatory renomowanych marek:

Częsci do Volkswagena
Częsci do Audi
Logo SAMSUNG
Logo DAIKIN
Logo HAIER
Logo CHIGO
Logo GREE
Logo HYUNDAI
Logo TCL
Logo AUS Kaisai
Logo MIDEA
Logo MDV