Rekuperacja Gniezno – świeże i czyste powietrze

Rekuperacja Gniezno

Nasza firma InstalRad specjalizuje się w montażu energooszczędnej rekuperacji. Jest to system wentylacji mechanicznej, z której pozyskuje się ciepło. Rekuperacja Gniezno to idealne rozwiązanie dla alergików i osób ze słabą odpornością. System wyposażony jest w odpowiednie filtry, dzięki którym powietrze trafiające do naszego domu jest świeże i wolne od pyłów, wirusów i bakterii. Firma InstalRad świadczy kompleksowe usługi, od projektu, aż do montażu rekuperatora i uruchomienia systemu. Postaw na niezawodne rozwiązania. Zmniejsz swoje rachunki – wybierz rekuperację!

InstalRad – zaufaj naszym specjalistom

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Rekuperacja nie ma przed nami żadnych tajemnic. Gwarantujemy sprawny i kompleksowy montaż instalacji wentylacyjnej. Naszym celem jest zadowolenie każdego Klienta, dlatego świadczymy fachową poradą w kwestii doboru odpowiedniego urządzenia. Nie musisz martwic się, że nie będziesz umiał obsługiwać tego systemu! Nasi pracownicy dokładnie wytłumaczą i nauczą Cię jak obsługiwać i korzystać z rekuperacji, by ta pracowała na najlepszych parametrach.

Dlaczego warto zdecydować się na montaż rekuperacji?

  • Mniejsze rachunki za energię – przy rekuperacji ponad 50% energii jest oszczędzana.
  • Zdrowe, filtrowane powietrze – powietrze oczyszczane jest ze smogu, kurzu, pyłków, a nawet bakterii i wirusów.
  • Niższa zawartość dwutlenku węgla – świeże, filtrowane powietrze przez 24 godziny na dobę.

Szybka realizacja zlecenia, profesjonalne doradztwo i atrakcyjne ceny. Dołącz do grona zadowolonych Klientów. Już dziś skontaktuj się z nami.

W naszej ofercie posiadamy klimatyzatory renomowanych marek:

Częsci do Volkswagena
Częsci do Audi
Logo SAMSUNG
Logo DAIKIN
Logo HAIER
Logo CHIGO
Logo GREE
Logo HYUNDAI
Logo TCL
Logo AUS Kaisai
Logo MIDEA
Logo MDV